حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : برای بقا خلق شده اید نه برای نابودی و فنا و با مرگ تنها از جهانی به جهان دیگر منتقل می شوید.
امروز : جمعه, 21 مرداد 1401
سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان

کتابچه خدمات رفاهی برای رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان تهیه شد .

به همت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان، کتابچه خدمات رفاهی ویژه فعالان حمل و نقل درون شهری گرگان تهیه گردید

کتابچه خدمات رفاهی برای رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان تهیه شد .

به همت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان، کتابچه خدمات رفاهی ویژه فعالان حمل و نقل درون شهری گرگان  تهیه گردید .
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل شهرداری ، این کتابچه شامل مجموعه ای از خدمات پزشکی ، بیمه ای ، لوازم یدکی خودرو ، فروشگاهها و خدمات رفاهی می باشد و این سازمان با امضای تفاهم نامه با این مجموعه ها ، شرایطی را فراهم نمود که با تخفیف ویژه و گاهاً به صورت نیم بهاء به رانندگان حمل و نقل درون شهری گرگان ارائه خدمات نمایند .
شایان ذکر است کلیه رانندگان تحت پوشش سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان برای دریافت کتابچه خدمات رفاهی و استفاده از آن می توانند به روابط عمومی این سازمان واقع در بلوار غدیر ، روبروی دانشگاه گلستان مراجعه نمایند .همچنین کلیه مراکز رفاهی و...که تمایل دارند با تخفیف ویژه به رانندگان زحمتکش حمل و نقل درون شهری گرگان خدمات بدهند نیز میتوانند به روابط عمومی این سازمان مراجعه نمایند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت