حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.
امروز : جمعه, 21 مرداد 1401
رئیس سازمان حمل ونقل شهرداری گرگان یادآور شد:

شهروندان از سرویس مدارس مجاز استفاده کنند.

رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری گرگان ازاطلاع رسانی به شهروندان درخصوص استفاده از خودروهای مجاز در شرکت های سرویس مدارس خبر داد

رئیس سازمان حمل ونقل شهرداری گرگان یادآور شد:
شهروندان از سرویس مدارس مجاز استفاده کنند  .

رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری گرگان ازاطلاع رسانی  به شهروندان درخصوص استفاده از خودروهای مجاز در شرکت های سرویس مدارس خبر داد .

شهروندان از سرویس مدارس مجاز استفاده کنند.

 


به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل شهرداری ، احمد سالاری گفت  : با همکاری شهرداری مرکز با نصب تعدادی بنر در سطح شهر گرگان شرکتهای دارای مجوز به شهروندان معرفی شدند تا متقاضیان استفاده از  سرویس مدارس بتوانند با امنیت بیشتر به انتخاب سرویس مدارس برای ایاب و ذهاب فرزندانشان بپردازند .
سالاری در ادامه افزود ، برای کلیۀ رانندگان تحت پوشش  شرکت های سرویس مدارس کدشناسایی ، پروانه فعالیت و برچسب شناسایی صادر شده و داشتن گواهینامه معتبر ، صلاحیت فردی ، معاینه فنی خودرو و بیمه از الزامات سازمان حمل و نقل برای صدور و یا تمدید پروانه فعالیت سرویس مدرسه می باشد .

شهروندان از سرویس مدارس مجاز استفاده کنند.

 


همچنین سالاری از شهروندان درخواست نمود جهت بهبود سرویس دهی به دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید و امنیت بیشتر برای فرزندان خود از سرویس مدارس مجاز استفاده نمایند .
سالاری در پایان خاطر نشان کرد شهروندان جهت  اطلاع از نرخ کرایه و اسامی شرکت های مجاز می توانند به آدرس اینترنتی سازمان   TSP.GORGAN.IRمراجعه نمایند .

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت