حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : بپرهیز از این که خود را برای دیگران بیارایی و با انجام گناه به جنگ با خدا برخیزی
امروز : دوشنبه, 13 تیر 1401

کار خداپسندانه راننده تاکسی گرگانی

کار خداپسندانه راننده تاکسی گرگانی

 

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان گفت: «علی بصیری» راننده تاکسی امانت‌دار این شهرستان علی رغم داشتن مشکلات مالی فراوان، در اقدامی خداپسندانه، یک کیف حاوی پول نقد و طلا  جامانده در تاکسی را با پیگیری روابط عمومی سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان به دست صاحبش رساند.

 

مهدی کمال غریبی اظهار داشت: این راننده با وجدان زمانی که متوجه کیف حاوی طلا  و پول نقد در داخل خودرو شد، بلافاصله موضوع را به واحد اشیای گم شده سازمان حمل و نقل اطلاع داد.

 

وی با بیان اینکه جمعا مبلغ صد میلیون ریال پول نقد و طلا داخل کیف بود، افزود: این راننده تاکسی با این اقدام خیرخواهانه خود، صاحب آن کیف را که یک زن میانسال بوده و این مبلغ برای خرج مریضی پسرشان بوده خوشحال و از نگرانی خارج کرد.

 

وی بیان کرد: در سال جاری است این چهارمین مورد میباشد که رانندگان تاکسی و اتوبوس در گرگان پول یا طلای به‌جا مانده در داخل خودرو را به صاحبانش بازمی‌گردانند.

 

کمال غریبی ضمن درخواست از شهروندان برای مراقبت از وسایل خود به هنگام تردد در سطح شهر با وسایل حمل و نقل عمومی به آنها توصیه کرد تا حد امکان در سفرهای درون شهری از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند تا از امنیت جانی و مالی خود آسوده خاطر باشند.

 

شایان ذکر است شهروندان جهت پیگیری وسایل جا مانده در خودروهای حمل و نقل عمومی میتوانند با شماره همراه 09114061707 واحد اشیای گم شده سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان تماس حاصل نمایند.

کار خداپسندانه راننده تاکسی گرگانی

 

کار خداپسندانه راننده تاکسی گرگانی

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت