حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نماز نور چشم مومن است.
امروز : جمعه, 21 مرداد 1401
سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان خبر داد:

الزام دریافت باربرگ برای خودروهای بار درون شهری

سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان خبر داد:

الزام دریافت باربرگ برای خودروهای بار درون شهری

 

از اول شهریور سهمیه سوخت(گازوییل) خودروهای بار درون شهری که در سامانه ثبت نام ننموده و نسبت به دریافت باربرگ اقدامی نکرده اند با کاهش سوخت ده درصدی مواجه خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان،مهدی کمال غریبی در جلسه با مدیران این سازمان با اعلام این خبر افزود:سیستم توزیع سوخت طبق پیمایش و بر مبنای حرکت وسیله نقلیه و کارایی آن تخصیص می یابد و به ازای هر حمل بار در سطح شهر، صدور باربرگ یرای تمامی ناوگان باری الزامی بوده و سهمیه سوخت این ناوگان بر اساس باربرگ های صادر شده تخصیص می یابد.

به گفته کمال غریبی باربرگ مجوزی است در بستر الکترونیک که نشان دهنده زمان بارگیری،مبدا و مقصد بار،مالک بار و دیگر مشخصات بار بوده که دارای یک شناسه یکتا در کل کشور است و به ازای هر حمل و نقل بار در مقابل درخواست شرکت های حمل و نقل یا رانندگان و سایر مراجع ذیصلاح از طریق سامانه حمل و نقل بار درون شهری به عنوان مجوز حمل صادر میشود.

کمال غریبی در پایان گفت:مالکین کلیه خودروهای بار درون شهری جهت تشکیل پرونده و اقدامات اولیه صدور باربرگ به سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان واقع در بلوار غدیر مراجعه و یا با شماره تلفن 017-32437421 تماس حاصل نمایند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت