حدیث روز

 
امام حسین (ع) می فرماید : به درستي كه من مرگ را جز سعادت نمي بينم و زندگي با ستمكاران را جز محنت نمي دانم.
امروز : دوشنبه, 27 دی 1400

وانت بار ها برای جلوگیری از کاهش سهمیه سوخت،در طرح دوگانه سوز کردن شرکت نمایند

وانت بار ها برای جلوگیری از کاهش سهمیه سوخت،در طرح دوگانه سوز کردن شرکت نمایند

 

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان از کاهش تدریجی سهمیه کارت سوخت وانت‌بارهای بنزینی در صورت شرکت نکردن در طرح رایگان تبدیل به دوگانه سوز تا سقف ۱۲۰ و ۶۰ لیتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان،مهدی کمال غریبی اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های وزارت نفت در خصوص تغییر سبد سوخت مصرفی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور به گازسوز و با عنایت به مصوبات بیست و پنجمین جلسه کارگروه سهمیه بندی بنزین،به منظور ترغیب ناوگان وانت بار بنزین سوز کشور به شرکت در طرح رایگان تبدیل دوگانه و نیز ثبت پیمایش مقرر شده است سهمیه کارت سوخت (سهمیه لیتراژی) وانت بارهای تک سوز طی ۷ ماه کاهش یابد.

وی افزود: بر همین اساس، سهمیه کارت سوخت وانت بارهای بنزینی سوزی که در این طرح شرکت نکنند، از آبان ۱۴۰۰ تا اردیبهشت سال ۱۴۰۱ به تدریج و ماهیانه ۱۰ درصد کاهش یافته و به معادل سهمیه بنزین وانت بارهای دوگانه سوز (۱۲۰ و ۶۰ لیتر) خواهد رسید.

رییس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان تصریح کرد: ضروری است مالکان وانت‌بارهای تک سوز به منظور بهره‌مندی از سوخت جایگزین، در اسرع وقت در سامانه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران به نشانی GCR.NIOPDC.IR ثبت نام کرده و نسبت به تبدیل رایگان خودروی خود به دوگانه سوز بر اساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده، اقدام کنند.

کمال غریبی در پایان گفت: رانندگان ناوگان باری گرگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس: کمربندی،روبروی اکبرجوجه،ساختمان فرهنگسرا،سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان مراجعه نمایند.

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت