حدیث روز

 
امام حسین (ع) می فرماید : كساني كه رضايت مخلوق را به بهاي غضب خالق بخرند ، رستگار نخواهند شد.
امروز : یکشنبه, 23 خرداد 1400
سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان خبر داد:

لزوم ثبت نام ناوگان بار درون شهری در سامانه جهت دریافت سهمیه سوخت

سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان خبر داد:

لزوم ثبت نام ناوگان بار درون شهری در سامانه جهت دریافت سهمیه سوخت

 

کلیه خودروهای بار درون شهری جهت بهره مندی از سهمیه سوخت،میبایست در سامانه www.utcms.ir  ثبت نام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان،مهدی کمال غریبی با اعلام این خبر افزود؛بر اساس تصمیمات اخذ شده در هیات وزیران مبنی بر تخصیص اعتبار سوخت به ناوگان بار شهری،کلیه مالکین خودروهای بار درون شهری در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور اقدام کنند و در صورت عدم دریافت پروانه فعالیت و اشتغال، سهمیه سوخت آنها قطع میشود.

کمال غریبی در ادامه گفت: طی ابلاغ وزارت کشور که در تاریخ 9 اردیبهشت ماه سال جاری به ما ابلاغ شده در راستایی تکمیل طرح ملی و یکپارچه ساماندهی ناوگان حمل و نقل بار و مسافر شهری کلیه مالکان و رانندگان ناوگان حمل ونقل بار بنزین سوز (وانت بار) فعال در کشور مکلفند در سامانه مدیریت حمل ونقل عمومی ثبت نام کنند و از سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری پروانه فعالیت و اشتغال دریافت نمایند.

کمال غریبی افزود: مالکین ورانندگان علاوه بر ثبت نام درسایت مذکور ،می بایست به سازمان حمل ونقل شهرداری گرگان واقع در بلوار غدیر،روبروی دانشگاه گلستان مراجعه و نسبت به تکمیل پرونده و فرآیند ثبت نام خود اقدام نمایند،در غیر اینصورت با کاهش سهمیه سوخت مواجه شده ونهایتا سهمیه سوخت آنها قطع خواهد شد.

وی اظهار داشت: این روندثبت نام و دریافت پروانه شامل وانت تلفنی ، وانت بار و کلیه فعالان در قالب شرکت ها ی حقیقی و حقوقی است .

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت