حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : منفورترين چيزهاي حلال در پيش خدا طلاق است.
امروز : یکشنبه, 23 خرداد 1400

پرداخت غیرنقدی کرایه تاکسی در گرگان

احمدعلی سالاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از سال گذشته سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان تصمیم گرفت که پرداخت کرایه تاکسی را به صورت الکترونیکی اجرایی کند

پرداخت غیرنقدی کرایه تاکسی در گرگان

احمدعلی سالاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از سال گذشته سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان تصمیم گرفت که پرداخت کرایه تاکسی را به صورت الکترونیکی اجرایی کند.

وی افزود: این کار به دلیل نامنظم بودن قیمت کرایه تاکسی در مسیرهای مختلف و عدم پرداخت کرایه خرد برای شهروندان انجام خواهد شد و از تنش بین راننده و مشتری که مواردی هم گزارش شده، جلوگیری می کند.

سالاری با بیان اینکه این پرداخت به صورت بارکدخوان یا QR است، گفت: بهمن ماه سال گذشته سرمایه گذار پروژه پس از اعلام فراخوان عمومی و طی مراحل قانونی تعیین شد و از هفته آینده هم وارد فاز اجرایی می شود.

پرداخت غیرنقدی کرایه تاکسی در گرگان

 سالاری ادامه داد: بعد از اینکه سرمایه گذار وارد کار تبلیغات شهری شد، سازمان به صورت گروهی برای رانندگان تاکسی جلسه گذاشته و آنها آموزش داده می شوند تا نسبت به نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه و نصب تابلوی بارکد بر روی صندلی ها و داشبورد تاکسی اقدام کنند.

وی تأکید کرد که همچنین تبلیغات برای نصب این اپلیکیشن برای شهروندان صورت خواهد گرفت تا نسبت به پرداخت کرایه تاکسی از طریق بارکدخوان و تلفن همراه اقدام کنند.

سالاری تصریح کرد: این شیوه پرداخت فقط در تهران انجام شده و در سنوات قبل هم در گرگان مطرح شده اما به دلیل ناتوانی سرمایه گذار متوقف شد ولی در سرمایه گذاری جدید تمام اشکالات پروژه قبلی را برطرف کردیم و از هفته آینده هم وارد فاز اجرایی خواهیم شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت