حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فضيلتى چون جهاد نيست و جهادى چون مبارزه با هواى نفس نيست.
امروز : دوشنبه, 05 فروردین 1398

اولین اتوبوس کافه بازی سیار کشور در گرگان شروع به کار نمود.

سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان با همکاری موسسه مردم نهاد دانش پژوهان پویای فردا تحت نظارت وزارت ورزش و جوانان همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز(طرح استقبال از بهار)اقدام به راه اندازی اولین اتوبوس کافه بازی کشور تحت عنوان "کافه بازی سبز" در گرگان نمود

اولین اتوبوس کافه بازی سیار کشور در گرگان شروع به کار نمود.
سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان با همکاری موسسه مردم نهاد دانش پژوهان پویای فردا تحت نظارت وزارت ورزش و جوانان همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز(طرح استقبال از بهار)اقدام به راه اندازی اولین اتوبوس کافه بازی کشور تحت عنوان "کافه بازی سبز" در گرگان نمود.
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان،این طرح خلاقانه با هدف ترویج فرهنگ بازی و سرگرمی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان اجرا شده است.کافه بازی سبز یک اتوبوس فرسوده بوده که با طراحی داخل و خارج آن برای بازی های فکری و رومیزی مهیا گردیده است.
جنگا،لوکوموتیو،پایاپای،دژ،زار،استوژیت،ناشتایی،کشمکش،منچینو و... از جمله 100 مدل بازی هایی است که در این اتوبوس اجرا میشود.شایان ذکر است در راستای برقراری عدالت اجتماعی در دسترسی همه اقشار به امکانات تفریحی این اتوبوس در نقاط مختلف سطح شهر گرگان مستقر خواهد شد.

اولین اتوبوس کافه بازی سیار کشور در گرگان شروع به کار نمود.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت