حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فقيه حقيقى، زاهد در دنيا، مايل به آخرت و چنگ زننده به سنّت پيامبر اكرم(ص) است.
امروز : دوشنبه, 05 فروردین 1398

ناوگان اتوبوسرانی گرگان جوان می شود.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان از خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری خبر داد و گفت: با افزوده شدن این تعداد، عمر ناوگان اتوبوس درون شهری ما به زیر هشت سال خواهد رسید

ناوگان اتوبوسرانی گرگان جوان می شود
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان از خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری خبر داد و گفت: با افزوده شدن این تعداد، عمر ناوگان اتوبوس درون شهری ما به زیر هشت سال خواهد رسید.
احمدعلی سالاری، بعد از تصویب لایحه خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری در صحن شورای اسلامی شهر گرگان، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان به زودی به سیستم ناوگان حمل و نقل عمومی گرگان اضافه می شود.
وی افزود: پیش بینی ما برای تحویل اتوبوس ها از زمان تصویب لایحه، ۴۵ روز است اما تلاش می کنیم تا در ۲۰ روز الی یک ماه آینده این اتوبوس ها به سیستم حمل و نقل شهر اضافه شود.
سالاری تصریح کرد: با ورود این اتوبوس ها میانگین عمر ناوگان ما که ۱۲ سال است به زیر هشت سال می رسد در حالی که کمتر شهری در رده شهر گرگان در سنوات گذشته توانسته موفق به خرید اتوبوس شود.
وی با بیان این که آخرین باری که در گرگان اتوبوس درون شهری خریداری شده مربوط به سال ۸۹ است، گفت: برنامه ویژه ای برای ورود اتوبوس ها به شهر در نظر گرفته ایم و مراسمی در این زمینه برگزار خواهیم کرد.
سالاری توضیح داد: هم زمان با ورود این تعداد اتوبوس ۲۰ دستگاه اتوبوس فرسوده با سن ۱۰ سال را هم از رده خارج می کنیم.
وی گفت: همچنین تصمیم داریم ۲۵ دستگاه اتوبوس که در شرح خدمات آن ها تعریف شده در دو خط از ایستگاه میدان شهرداری و پاسداران را هم همزمان با ورود اتوبوس های جدید به بخش خصوصی واگذار کنیم.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت